top of page
CAMMUTFAK Uygulanmış tezgah Arası deniz altı temalı modeller

   Mutfak tezgah arasında, adeta bir akvaryum havası oluşturan su altı cam mutfak modellerimiz, getirdiği hareket ve renklilikle mutfağınıza harika bir boyut katacaktır. Tezgah arası su altı modellerimiz içinde barındırdığı renkler sayesinde, mutfağınızdaki bir çok objeyle uyum sağlar ve kombin oluşturur. Günlük yaşantımızda pek görmediğimiz tropikal balıkların ve suyun berrak ışıltılarının mutfağınıza katacağı dekorasyon bir harika olacaktır!

CAMMUTFAK Uygulanmış tezgah Arası ORMAN temalı modeller

   Mutfağınız orman manzaralı olsaydı harika olmaz mıydı? Cam Mutfak tezgah arası panellerimiz ile nerede olursanız olun, mutfağınıza bu havayı katmanız artık mümkün. Mutfağınızda yemek yaparken veya akşam ailecek çay içerken tezgah arası cam panellerimiz size kendinizi ormanların derinliklerinde hissettirecek. Özellikle betonarme yapılaşmanın hızlandığı günümüzde, doğal bir havayı mutfağınızda yaşamak için cam mutfak tezgah arası 3d panellerimiz bunu size mümkün kılacaktır.  

CAMMUTFAK Uygulanmış tezgah Arası DENİZ temalı modeller

   Deniz dinlendirir. Cam Mutfak tezgah arası cam panellerimiz ile bu dinginliği ve masmavi deniz güzelliğini mufağınıza taşımanız mümkün. Cam Mutfak deniz modellerimiz de ufuk çizgisi göründüğü için daha da derin ve 3 boyutlu görsellik elde etmeniz çok kolay.  Mutfak tezgah arası cam panel bu nitelikteki deniz ve okyanus görselleriyle, mutfağınızda sadelikle beraber manzarayı yakalamanız mümkün olacaktır. Deniz okyanus temalı cam mutfak tezgah arası 3d cam panellerimiz daha çok beyaz mutfak dolaplarına uyum sağlamakta, mavi ile beyazın mükemmel kombinasyonunu mutfağınızda yakalamanıza imkan vermektedir. Cam mutfak ile mutfaklarda masmavi deniz ile tezgah aranızı bir pencere gibi kullanmaya hazır mısınız?

CAMMUTFAK Uygulanmış tezgah Arası göl temalı modeller

   Göllerin insana verdiği o huzuru bilirsiniz. Sakinlik, şehirden uzak olma, kuğular ve gölün çevresini saran yeşillikler. Bütün bu güzelliği ve bu güzel hisleri mutfağınızda tezgah arasında cam mutfak panellerimizi kullanarak yaşamanız mümkün olacaktır. Tezgahta yemek yaparken sanki elinizi uzatsanız suya değecekmişsiniz hissi veren cam mutfak panellerimiz, gerçekçi baskı kalitesi ve hd görselliğiyle sizi çok derinlere götürecektir. Mutfağınızda ailece yemeğinizi yerken, cam mutfak ışığını açıp çayınızı bu manzara karşısında içmek istemez misiniz?

CAMMUTFAK Uygulanmış tezgah Arası ÇİÇEK temalı modeller