top of page

CAMMUTFAK firmasının kurucusu Arif Burak Zengi, 1986 Isparta doğumludur. 2009 yılı Çukurova Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümü lisans mezunudur. 2010 yılında Amerika Birleşik Devletleri'ne giderek, 2013 yılı Washington DC'de Stratford University'nde "Girişimci İşletme Yöneticiliği" alanında master eğitimini tamamlamıştır.

Arif Burak Zengi ilk olarak 2011 Ocak ayında dijital baskı teknolojisine merak duyarak, Amerika'da InterZengi LLC isimli firmasını kurmuştur. InterZengi LLC, 2011 yılı Ekim ayında Washington DC'nin en prestijili AVM'lerinden biri olan Fair Oaks Mall'de "Custom Canvas Photos" markasıyla fotoğrafçılık ve dijital baskı üzerine ilk mağazasını açmıştır.

Arif Burak Zengi, 2013 yılında işlerini devredip Türkiye'ye dönmüştür. 2014 yılında Isparta'da CAMMUTFAK firmasını kurarak piyasaya hızlı bir giriş yapmış ve CAMMUTFAK kısa zamanda bölgede ve Türkiye'de bilinirlik kazanmıştır. 2016 yılında firma İstanbul'a taşınmış ve şu an ticari faaliyetini İstanbul'da devam ettirmektedir.

"Dürüst olmak en büyük başarımızdır. Zira güven bir tüccarın kazanabildiği en büyük sermaye ve dürüstlük insan olmanın en temel mayesidir. Bir insanın size olan güveni, o kişinin size olan kıymetli bir emanetidir. 

    Biz insanlığa ve ülkemize cam mutfak yaparak faydalı oluyoruz. Bizim işimiz budur. Bizim gayemiz bu ürünü ve bu hizmeti insanlığa nasıl en düzgün şekilde sunmak ve karınca kararınca ülkemize faydalı olmaktır.

    Cam mutfak imalat aşamalarında maliyet hesaplamasından ziyade, öncelikle uzun ömürlü olması ve kalite hesabını yapıyoruz. Bu iki şartın doğru bir şekilde sağlanmasının ardından uygun bir fiyatla ürünümüzü piyasaya sunuyoruz. Cam Mutfak imalatında, her görseli değil yalnızca yüksek çözünürlükte olan ve mutfak arasına en güzel şekilde yakışacak görselleri kataloğumuzda müşterilerimize sunuyoruz. Önce hayal ediyor, sonra tasarlıyor ve sonra test edip satışa sunuyoruz. 
 
     2014 yılı Eylül ayıında başladığımız bu yolculukta aynı kararlılıkta,

aynı prensiplerle ve emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz."

 

Arif Burak Zengi

bottom of page